רציונל אנליטיקס

ניהול וניתוח נתוני עתק (ביג דאטה) הפכו בשנים האחרונות לאבני יסוד בעבודתן והתנהלותן של מרבית החברות הגדולות במשק. הענקים הללו הבינו במהירה את היתרונות התחרותיים שמספקות שיטות אלו והקימו מחלקות שלמות המפתחות, אוספות ולומדות את כל המידע הזה על בסיס יומי. לרוע המזל, המהפכה הזאת טרם הגיעה לעסקים הקטנים והזעירים מסיבות שונות כמו חוסר ידע, היעדר משאבים או פחד. מטרתנו ברציונל היא לשנות את המצב הזה, ולסייע לכם להאיץ את העסק שלכם בעזרת טכנולוגיה וניתוח של נתונים.

אנליטיקס עסקיווב אנליטיקס

אנליטיקס עסקי

 עשרות אלפי עסקים קטנים וזעירים, עובדים עם המון תשוקה, אך לעיתים שוכחים להתייחס ולנתח את שלל הנתונים והמשתנים שעומדים לרשותם ושמצטברים עם הזמן, ושעליהם מסתמך העסק שלהם. ניתוחים כאלה עוזרים לקבל החלטות מושכלות על סמך מידע מוצק ואמיתי, אשר יכולים לקדם כל עסק בנתיב המהיר להצלחה.

אל תעבודו רק עם תשוקה, אם אתם רוצים להצליח, חשוב שתעבדו חכם.   

איך נעזור לכם לקבל החלטות חכמות?

 למידת מכונה (machine learning) היא תת-תחום במדעי המחשב העוסק בפיתוח אלגוריטמים ובשימוש בהם. הם מאפשרים למחשב למצוא תבניות או קשר בין משתנים בתוך מאגרי נתונים באופן מהיר, יעיל ואוטומטי. בעזרתם  מתקבלים חיזויים מאד מדויקים שמסייעים בקבלת החלטות עסקיות חכמות יותר.

זה מה שננתח עבורך

חיזוי

 של מגמות עסקיות ושל ההתנהגות של לקוחותכם

ניתוח אשכולות

משמש לפילוח הלקוחות לקבוצות כדי להתאים להם שירותים או מוצרים

סיווג

הלקוח יקנה או לא יקנה, לאיזה אב-סוג (קטגוריה) הוא שייך

חוקים אסוציאטיבים

ניתוח של סלי הקנייה של הלקוחות שלכם כדי למצוא חוקים אסוציאטיבים בלתי צפויים בין מוצרים שונים בסל

ווב אנליטיקס

 הסטטיסטיקה של האתר שלך מאד חשובה!

בכל אתר שאנחנו בונים אנחנו משלבים מערכות ותוספים שמאפשרים לאמוד את הביצועים של האתר שלכם. תוספים אלו אומדים את כמות המבקרים, את נתיבי הניווט שלהם באתר שלכם ואת המקור שלהם. אתר שבנוי נכון מגדיל את שיעורי ההמרה של המבקרים בו, או במילים פשוטות יותר – אחוז המבקרים שהפכו ללקוחות שלכם גדל.

איך נעזור לכם להוציא את המקסימום מהאתר שלכם?

  נבצע עבורכם ניתוחים רבים ושונים בהתאם לשאלה שתעניין אתכם. ננתח את התנועת המבקרים באתר שלכם בעזרת מפות חום וסטטיסטיקות שונות. נאפיין את הגולשים בטכניקות שונות ונעזור לך להבין במה הם מתעניינים ומה הם מחפשים. ננתח ביחד קמפיינים דיגיטליים ונתאים אותם לקהל היעד שלך בשביל שיהיו מועילים יותר.

ננתח את ביצועי האתר ונציע לך דרכי האצה וקידום. בנוסף על כך נבדוק את מצב ה – SEO של האתר שלכם. בעזרת הניתוחים וההמלצות שלנו נעזור לכם להפוך את האתר שלכם לכלי נפלא שיוסיף ערך ורווח לעסק שלכם וישרת אותו באופן יוצא מן הכלל.